iCountLogo-w.svg

מה שרצית לדעת, ויותר.

חיבור חשבון לאומי ישירות לiCount

בנק לאומי ו iCount בשיתוף פעולה יחיד במינו – מאפשרים לך לחבר את חשבון הבנק שלך למערכת ניהול העסק שלך בצורה מאובטחת.

היתרונות:

יתרה, דפי חשבון ופירוטי אשראי במקום אחד

עם חיבור חשבון לאומי שלך לחשבון ה iCount שלך, תופיע בעמוד הבית של ה iCount שלך קובייה חדשה עם פירוט היתרה בחשבון. אם יש לך כמה חשבונות ונתת הרשאה ל iCount למשוך מכל החשבונות האלה יתרה, כל היתרות יוצגו יחד בקובייה.

לא צריך לעשות לוגין לממשק של הבנק בכל פעם שרוצים לבדוק יתרה – עכשיו היא זמינה לך מול העיניים כל היום, בזמן אמת.

כניסה לממשק התנועות תציג תנועות העו"ש שלך ואת העסקאות בכרטיסי האשראי הבנקאיים שלך. ניתן לצפות בנתונים בצורה מרוכזת, כך שאם יש לך כמה חשבונות – iCount תעשה קונסולידציה (איחוד) של כל התנועות כאילו שמדובר בחשבון אחד, או לחליפין תציג לך כל כרטיס וכל חשבון בנפרד. עוד יתרון כאן – הוא שאין הגבלה על התאריכים כפי שיש בבנק ואנחנו נמשיך לצבור מידע עו"ש כך שבעוד שנה תהיה לך אפשרות לצפות בנתוני העו"ש שנה שלמה אחורה מבלי להצטרך לשחזר מארכיון או להמתין.

יתרה ותנועות

ברגע שiCount מתחילה לייבא את התנועות שלך בצורה אוטומטית, היא רואה מי הספקים שלך, למי הוצאת תשלומים בשיקים או בהעברה בנקאית ומי הפקיד שיקים שלך. כל אלה, עוזרים לנו לעזור לך בכך שiCount תתחיל לבצע פעולות אוטומטיות (באישורך, כמובן) בחשבון ה iCount שלך.

למשל – הפקדת שיקים? iCount תזהה את השיקים לפי המספר שלהם כי כבר הוצאת עליהם קבלה, ותסמן אותם כמופקדים. אם במקרה אנחנו נראה הפקדה של שיקים שאין להם רישום תקבול (כלומר שכחת להוציא קבלה או חשבונית מס קבלה) אנחנו נתריע מייד כדי שתוכל לעדכן את כל מה שצריך ולהישאר בצד הנכון של החוק.

שילמת לספק בהעברה בנקאית? אנחנו נזהה את ההעברה ונשייך אותה להוצאה בחשבון שלך. אין הוצאה מתאימה? המערכת תייצר עבורך הוצאה לאישור ותחסוך לך כאב ראש. כל זה – תורם לניהול נתונים המהווים בסיס לתזרים מזומנים שוטף ומדוייק.

ניהול חכם של הוצאות ותזרים

תזרים המזומנים צריך לדעת מה העסק שלך מכניס ומה העסק שלך מוציא. בצד של ההכנסות אין בעיה כי לא אמורה להיות הכנסה לא מדווחת ל iCount, אז החדשות האמיתיות הן שצד ההוצאות הופך להיות כמעט אוטומטי לחלוטין. כולנו מתעצלים להזין הוצאות ומעדיפים לתת למנהל החשבונות שלנו שקית עם חשבוניות ולתת לו להתמודד עם זה, אבל אז אנחנו מאבדים יכולת לנהל את הנתונים שלנו בצורה נוחה ושוטפת ומשאירים הרבה מקום לטעויות. חיבור iCount לחשבון לאומי שלך הופכת את ניהול ההוצאות לתהליך כמעט אוטומטי לחלוטין, שאפילו ילך ויעשה חכם ויתר ככל שתשתמש בו.

התזרים של העסק ייהנה מכניסה שוטפת של נתונים גם מהבנק וגם מהנהלת החשבונות שלך ולך יהיה חיבור לעסק ברמות שעוד לא הכרת. הנה סרטון שמסביר על המידע שמגיע מהבנק, ומה עושים איתו:

זו כמובן רק ההתחלה. בהמשך – עוד הרבה הפתעות 🙂

בינתיים חשוב לציין כמה נקודות:

  • ההרשאה היא לקריאה בלבד. iCount לא יכולה לבצע פעולות בחשבון שלך.
  • בכל רגע תוכל  לבטל את החיבור ללא השפעה על הנתונים החשבונאיים שלך.
  • החיבור לא משנה נתונים שמשפיעים על הנהלת החשבונות שלך בתוך iCount.
  • אנחנו לא פועלים בשם בנק לאומי והבנק לא אחראי על הפעילות שלנו. זה שווה ערך לזה שהורדת אקסל מהבנק וטענת את האקסל הזה אלינו.
לא מצאת מה שחיפשת?
לא מצאת מה שחיפשת? צוות התמיכה שלנו ישמח לעמוד לשירותך כאן
עוד באותו נושא
שגיאות אשראי
חיבור למערכת חשבוניות ישראל
מסוף הסליקה המובנה
iCount Sign
API
יצירת הצעת מחיר
יצירת חשבונית מס קבלה
יצירת קבלה
יצירת מסמכים
הצמדה למדד
שימוש ראשון
וולטרים – הנה השאלות הכי נפוצות שקיבלנו משליחי Wolt
איזה מסמך להפיק כשלקוח משלם לי?
חיבור לקארדקום / ווריפיי
יבוא הוצאות מאקסל