iCountLogo-w.svg

מה שרצית לדעת, ויותר.

עמודי סליקה

עמודי סליקה מאפשרים יצירה מהירה של עמודים בהם ניתן למכור מוצר או שירות, דרך האינטרנט, גם למי שאין חנות באינטרנט. מעבר למכירה רגילה וסליקה מיידית של הלקוח, עמודי הסליקה של iCount מיעדים לך גם את האפשרות להקים סליקה מחזורית (הוראות קבע). כלומר ניתן להקים עמוד סליקה שמייצר מיידית הוראת קבע שתחויב בכל פרק זמן (לפי הגדרה).

ראוי לציין שכרגע מערכת iCount יודעת לקבל תשלום באשראי בלבד ולכן מערכת iCount שלכם חייבת להיות מחוברת למסוף סליקה.

יש אינספור דוגמאות לשימושים לעמודי הסליקה אבל הנה כמה דוגמאות עליהם חשבנו ואותם כבר מימשו כמה מלקוחותינו:

עמודי סליקה להרשמה לאירוע

זו יכולה להיות תחרות, אירוע צדקה, הופעה, הצגה, מחנה אימונים, שיעור חד פעמי, הרצאה ועוד המון סוגים שונים של אירועים. ההרשמה יכולה להיות מוגבלת לכמות מסוימת כך שאם יש מכסה של הרשמות המערכת תוודא שלא עוברים אותה.

חיסול מלאי

יש לכם פריטים שאתם מוכרים בחנות שלכם אבל לא מצליחים להפטר מהם? תרימו עמוד מכירה, תנו מחיר תחרותי ושחררו את המכירה לאינטרנט. בשניות הפכתם קהל יעד של כמה לקוחות בודדים לאלפים! אם המכירה רלוונטית ופרסמתם אותה ברשת חברתית כמו פייסבוק, צפו לתגובה ויראלית ותנו ללקוחות שלכם לעבוד בשבילכם. הם ישתפו קישורים הלאה לחברים שלהם ובכך יצרנו תנועה של קהל וירטואלי שמטייל בין המוצרים שלכם.

קבלת תרומות (גם בהוראת קבע)

צריכים לפרסם קישור שיאפשר לתורמים שלכם לתרום באופן עצמאי? אין בעיה. ניתן להקים עמוד סליקה שבו התורם יכול לציין את הסכום אותו הוא מעוניין לתרום, ואז לפי ההגדרה שלכם עמוד הסליקה יחייב את התורם חד פעמית, או אפילו ירשום את התורם להוראת קבע. תורם שנרשם להוראת קבע למעשה יתרום סכום קבוע מכרטיס האשראי שלו, ומערכת iCount תוציא לו קבלה (או קבלה על תרומה) באופן אוטומטי.

תשלום שוטף

יש לכם לקוחות שמשלמים לכם חודש בחודשו תשלום עבור משהו? לא כולם רוצים להשאיר לכם פרטי אשראי ושתחייבו אותם בהוראת קבע, לכן אפשר גם לשחרר קישור בו יוכלו לשלם לכם באופן שוטף עבור שירות מתחדש בכל חודש.

אם ניקח את הדוגמה של תחרות, מגדירים שם לתחרות, נותנים לה תיאור, מעלים אפילו כמה תמונות מהתחום, מגדירים מחיר ומגדירים (אם רוצים) מה כמות הנרשמים המקסימלית שאנחנו מוכנים לאפשר. אחרי שכל זה מוגדר שומרים, והמערכת מייצרת קישור אותו ניתן לשתף במייל, ברשתות חברתיות, באתר שלכם או בכל מקום אחר שתרצו.

עמודי המכירה חכמים. הם מייצרים פניה לחברת האשראי שלכם ברקע ומנסים לחייב את הכרטיס של הלקוח. במידה והחיוב מצליח העסקה מאושרת ועמודי המכירה יוציאו ללקוח חשבונית מס קבלה או קבלה (אוטומטי, לפי סוג העסק שלכם). הכול קורה לבד ובשניות.

ברקע, ניתן לבקש מהמערכת לשלוח לכם העתק מכל עסקה שמבוצעת וכך נשארים בשליטה מלאה על כל מה שקורה. כמו כן, לכל עמוד מכירה שמעלים המערכת מייצרת דו"ח מפורט שמראה מי ביצע בו רכישה, מתי, איך, מה מספר החשבונית מס קבלה שקיבל ובכלל כמה הכנסה מיוצרת לעסק מעמוד המכירה הזה. המערכת מאפשרת גם לייצא כל דו"ח כזה לאקסל על מנת שתוכלו לבצע חיתוכים אינסופיים ככל שתרצו.

להסבר על יצירת עמודי סליקה

לא מצאת מה שחיפשת?
לא מצאת מה שחיפשת? צוות התמיכה שלנו ישמח לעמוד לשירותך כאן
עוד באותו נושא
שגיאות אשראי
חיבור חשבון לאומי ישירות לiCount
חיבור למערכת חשבוניות ישראל
מסוף הסליקה המובנה
iCount Sign
יצירת הצעת מחיר
יצירת חשבונית מס קבלה
יצירת קבלה
יצירת מסמכים
הצמדה למדד
שימוש ראשון
וולטרים – הנה השאלות הכי נפוצות שקיבלנו משליחי Wolt
איזה מסמך להפיק כשלקוח משלם לי?
חיבור לקארדקום / ווריפיי
יבוא הוצאות מאקסל